Pomáháme rádi

26.03.2021

Už jste někdy slyšeli o Amelii?

Amelie, z.s. je pacientskou organizací, se kterou dlouhodobě spolupracujeme a podporujeme jejich aktivitu. Jejich cílem je poskytování odborné služby onkologicky nemocným a realizace osvěty v oblasti psychosociální pomoci. Amelie také vytváří řadu aktivit a projektů, které pomáhají informovat veřejnost o tom, jak může pomoci. Posláním organizace je „pomáhat žít život s rakovinou“. My věříme, že tato činnost je smysluplná a důležitá.

 


 

Jaké akce jsme podpořili?

Každoročně se v březnu zapojujeme do Tulipánového měsíce, jehož cílem je přinést s jarem i naději. V rámci této akce jste u nás měli v posledních letech, naposledy letos, možnost zaznamenat mnoho přidružených aktivit. Jednou z nich byla například akce s názvem Pusťte jaro k sobě domů, kde si lidé mohli vytvořit jedinečnou jarní dekoraci v podobě papírových tulipánů. Dále jsme propůjčili prostory k benefičnímu prodeji tulipánů nebo třeba k uskutečnění jedinečných tulipánových výstav s obrázky a vzkazy pro nemocné. Letos naše OC Forum Liberec zakoupilo 500 benefičních tulipánů, které následně rozdalo ženám a dívkám v rámci Mezinárodního dne žen.

Postřehnout jste mohli i sbírkový prodej slonů pro štěstí nebo charitativní prodej vánočních ozdob a dekorací, který před Vánoci vnesl do našeho centra příjemnou náladu. Jsme rádi, že jsme v minulosti mohli být partnerem i takových akcí jako je Mikulášský či Velikonoční běh Libercem.

 


 

Jak se zapojit?

Stále můžete zapojit a pomoci i vy. Jednou z možností, jak Amelii podpořit, je zaslání dárcovské SMS nebo poslání finančních prostředků na sbírkový účet. Více informací naleznete na ZDE.

Děkujeme vám všem, kteří přispíváte a my se budeme těšit zase u další akce s organizací Amélie.

Vaše Forum Liberec