Čas relaxovat – 2. díl

19.03.2021

Není nic lepšího než si po náročném dni dopřát odpočinek. Bude to s pleťovou maskou, šálkem čaje nebo knihou?

Najděte si čas a dopřejte svému tělu dokonalou péči. Myslete na to, že jste jen člověk a být dlouhodobě v zápřahu není správně. Zařaďte proto do svého života rituály, díky kterým si rychle dobijete baterky a budete šťastnější.

 


 

V dnešní době plné vysokých nároků se stres může projevovat negativně na naší pleti. Proto je péče o pokožku tak důležitá. Když své pleti porozumíte a pochopíte její potřeby, snadno můžete péči proměnit v rituál, na který se budete těšit.
Vyzkoušejte například Elixír mládí a krásy z Havlíkovy Apotéky. Tato mast na obličej a dekolt navrací pleti vláhu, pružnost a hebkost. Dále jsou v nabídce osvěžující krémové a gelové masky pro redukci akné, čištění jemné pleti či stažení pórů. Nezapomínejte na vaše ruce, které mohou být díky výkyvům počasí suché a popraskané.
 

K uvolnění stresu vedou nejrůznější způsoby a jedním z nich je i pití vašeho oblíbeného nápoje, ať už teplého či studeného.
Vytvořte si svůj odpočinkový rituál s šálkem lahodného čaje z prodejny Oxalis. Vyzkoušet můžete například Relaxační čaj s obsahem heřmánku a levandule, který přispívá k duševní pohodě. Dále si můžete dopřát čaj Klidná hlava s obsahem třezalky, která přispívá k emoční rovnováze, nebo třeba čaj Večerní, který pomůže s usínáním.
 

Naším posledním tipem pro relaxaci je čtení knih. Nechte se pomocí příběhu vtáhnout do děje a zavřete za sebou svět před vším nepříjemným a negativním. Můžete být kýmkoliv a kdekoliv.
A kde takovou knihu pro vaše čtení pořídit? No přeci v knihkupectví Luxor, které vám přináší tu největší nabídku knižních titulů, žánrů a autorů v ČR.

 Spojte všechny naše tipy v jednu činnost a užijte si pohodovou chvilku. Představte si, že sedíte ve vašem pohodlném křesle, máte na sobě pleťovou masku, čtete oblíbenou knihu a usrkáváte skvělý čaj. No, posuďte sami – nezní to dobře?
Vaše Forum Liberec.