Čas relaxovat – 1. díl

14.03.2021

Udělejte si na sebe čas a užijte si svoji chvilku plnou relaxace. Co byste řekli na voňavou koupel a něco dobrého k tomu? Očistíte své tělo i duši a načerpáte novou energii.

 


 

Také po náročném dni myslíte na hřejivou lázeň? My říkáme ano! Koupel vás zbaví svalového napětí, zažene stres, sníží psychickou únavu a dopřeje dokonalou relaxaci těla.

Hýčkat se můžete s použitím bylinných solí z prodejny Manufaktura. Výběr je opravdu veliký! Sůl použijte pro celistvou koupel nebo se zaměřte na jednotlivé části těla. Například koupelová sůl s levandulí přinese úlevu namáhaným nohám. Sůl s okvětními lístky růží zase přispěje k prokrvení pokožky. K umocnění harmonického pocitu můžete využít i pečující koupelové oleje.

 

Určitě není na škodu připravit si k vaně osvěžující nápoj. Nalijte si skleničku vína a užijte si bublinky. Důvodů, proč si dopřát víno, je hned několik – od jeho lahodné chuti až po navození dobré nálady! Každý si ve vínu najde to své.

Výběr toho nejlepšího vám nabídnou ve vinotéce AnnoVino. Doporučujeme například kolekci HONEY'S, která je unikátní kombinací vína, ovoce a medu. V nabídce jsou také šumivá vína, která spolu s harmonickou chutí a jemným perlením dokážou navodit tu správnou atmosféru a povýšit odpočinek na jedinečnou událost.

 

V neposlední řadě nesmí chybět ani něco dobrého k doplnění energie. Dobrými společníky budou dobroty z prodejny Veselá Veverka. Ta nabízí oříšky a sušené ovoce v nejrůznějších variantách. Milovníci zdravé výživy si mohou pochutnat na mixu přírodních ořechů nebo na ovoci bez přidaného cukru. Mlsouni zase ocení ořechy a ovoce v různých polevách. Od čokoládové přes Tiramisu až po jogurt. Jen si dávejte pozor, ať nemusíte vaše dobroty lovit z vany. :)

 


 

Doufáme, že si díky našim tipům užijete svoji relaxační chvilku na 100 %.
Vaše Forum Liberec.